Registruotiems vartotojams
 
eSauga
eSauga naujienos
Gyventojams
Verslui
Paslaugų veikimo principas
Paslaugų teikimo teritorija
Paslaugų užsakymas
   Namo apsauga

   Paslauga „eSauga“ – tai Jūsų  namo apsauga, panaudojant pažangiausią techniką saugos srityje. Siūlome įvairius apsaugos sistemos sprendimus – nuo standartinio iki specialaus, pritaikyto prie klientų poreikių. Visą sistemą suprojektuos, įdiegs ir prižiūrės kompetentingi įmonės darbuotojai bei įgalioti mūsų įmonės atstovai. Namo apsaugos sistema yra jungiama į centralizuotą stebėjimo pultą (CSP) skirtingais komunikavimo būdais – telefono linija, internetu, mobiliuoju internetu.
Suveikus signalizacijai, nedelsiant atvyks greitojo reagavimo ginkluotas ekipažas suveikimo priežastims išsiaiškinti ir/ar sulaikyti pažeidėjus.
 
    Kodėl tai naudinga?
   
Dėl nuolatinės komunikacijos kontrolės 50 kartų patikimesnė buto apsauga;
   Mažesni telekomunikacijų kaštai;
   Nemokama visą naudojimosi laikotarpį reikalinga apsaugos įranga;
   Garantija ir aptarnavimas visą paslaugų naudojimosi laiką.

     Kiek tai kainuoja?

     Siūlome apsaugoti Jūsų namą itin patraukliomis kainomis. Gaukite aukštesnę kokybę nedidesnėmis kainomis:
     Įsilaužimo signalizavimo sistemos kaina nuo 500 EUR
 Įjungimo į centralizuotą stebėjimo pultą kaina nuo 0 EUR
 Stebėjimo ir reagavimo paslaugų kaina nuo 15 EUR / mėn.

     Apsaugos sistemos techninė priežiūra

    Apsaugos sistemos techninė priežiūra vykdoma vadovaujantis techninės priežiūros sutartimis arba vartotojas apmoka už techninės priežiūros specialisto iškvietimą ir atlikto darbo valandas. Techninės priežiūros paslaugų kainos:
    Apsaugos sistemos techninė priežiūra vykdoma vadovaujantis techninės priežiūros sutartimis arba vartotojas apmoka už techninės priežiūros specialisto iškvietimą ir atlikto darbo valandas. Techninės priežiūros paslaugų kainos:
    Techninės priežiūros specialisto atvykimas į objektą, esantį Vilniuje, Klaipėdoje ar Kaune), darbo dienomis darbo valandomis ir pirma darbo valanda 25-30 EUR. Antra ir tolimesnės darbo valandos - 25 EUR / val. Darbo dienomis nedarbo valandomis, šventinėmis ir nedarbo dienomis taikomas 100% antkainis. Atvykimas į objektą, esantį už aukščiau nurodytų miestų ribų, papildomai apmokestinamas 0,7 EUR / km.

    Daugiau informacijos galite gauti paskambinę į   Apsaugos Centrą.