Registruotiems vartotojams
 
Pasirinkite paslaugą
eTelemetrija
eTransportas
eSauga
ePagalba
Naujienos
2014-05-20
 
AKTKC pristato integruotą susirašinėjimo su vairuotojais sprendimą
 

Transporto priemonių vietos nustatymo  paslaugas teikianti UAB „AKTKC“ siūlo analogų Lietuvoje neturinčią naujovę –  susirašinėjimo su vairuotojais sprendimą, integruotą į transporto stebėjimo paslaugą. Naujoji funkcija logistikos vadybininkams ir kitiems suinteresuotiems asmenims suteikia galimybę nemokamai susirašinėti su kelyje esančiais savo vairuotojais planšete ar telefonu su Android OS.

Taigi, nuo šiol vairuotojai bei jų vadovai gali komunikuoti ne tik naudodamiesi įprastais telefonais ar Garmin navigatoriais, kurie vis dar išlieka tarp bendrovės siūlomų paslaugų.

Kokie yra naujosios paslaugos pranašumai? Pirmiausia, gaunamas neribotas kiekis nemokamų žinučių. Be to, siunčiamų pranešimų ilgis nėra fiksuotas. Sistemoje lieka archyvas su visais siųstais ir gautais pranešimais, kas leidžia žymiai lengviau išspręsti neaiškumus, ar persiųsti jau siųstą pranešimą. Taip pat yra galimybė vienu metu išsiųsti informaciją tik pasirinktiems arba visiems vairuotojams. Logistikos vadybininkas, išeidamas iš biuro, gali peradresuoti gaunamus pranešimus iš vairuotojų į savo telefoną ar elektroninį paštą.  Minėtos savybės lemia įmonių transporto kaštų valdymo efektyvumą.

„Susirašinėjimo paslauga, kurią vysto UAB „AKTKC“ yra būtent tai, ko reikia transporto įmonėms, dirbančioms su daliniais kroviniais, kur vyksta nuolatiniai krovinių pakrovimai ir iškrovimai skirtingais adresais“ – teigia UAB „Šturvalas“ atstovas Jonas Varasimavičius.

 

Naujovė skelbiama ir žiniasklaidoje:

http://pranesimai.elta.lt/news/public_view/77315

http://vz.lt/Default.aspx?PublicationId=c83db3ef-7409-42ba-ab14-4d3a9e40c51f