Registruotiems vartotojams
 
Pasirinkite paslaugą
eTelemetrija
eTransportas
eSauga
ePagalba
Naujienos
2014-09-26
 
AKTKC pristato Android programėlę transporto priemonių stebėjimui išmaniuosiuose įrenginiuose
 

UAB „AKTKC“, atsižvelgdama į klientų poreikį matyti savo transporto priemonių buvimo vietą išmaniojo telefono ekrane, sukūrė tam skirtą programėlę „KurEsi“. Bendrovės klientai gali išbandyti naujovę jau nuo š.m. rugsėjo 26 d., parsisiuntę ją tiesiai iš Google Play parduotuvės, prisijungę prie transporto stebėjimo sistemos, kaip įprasta, arba paspaudę nuorodą, pateiktą bendrovės tinklapyje.

 

Programėlės kūrėjai tikina, kad „KurEsi“ teikiamas funkcionalumas visiškai patenkina klientų poreikį žinoti, kur yra automobilis, kai klientas nėra biure prie kompiuterio. Mobilioji aplikacija leidžia matyti stebimų transporto priemonių buvimo vietą žemėlapyje, judėjimo būseną bei parametrus: akumuliatoriaus įtampą, kuro lygį, temperatūrą ir kt.


„KurEsi“ sukurta taip, kad siųstų mažai duomenų: dėl to ja galima naudotis net ir tose vietose, kur yra tik GPRS ryšys. Be to, programa pritaikyta naudoti lietuvių, anglų ir rusų kalbomis – teigia UAB „AKTKC“ projektų vadovas, dr. Andrius Džiaugys.

Duomenys aplikacijoje atnaujinami automatiškai, kas 10 sekundžių, tad gaunama savalaikė ir aktuali informacija apie mobilių objektų buvimo vietą bei svarbias charakteristikas.


Programėlė vėliau pervadinta į  eTransportas