Registruotiems vartotojams
 
Pasirinkite paslaugą
eTelemetrija
eTransportas
eSauga
ePagalba
Naujienos
2015-06-11
 
Vežėjai įvertino susirašinėjimo su vairuotojais naudą verslui
 

Kol vieni vežėjai suka galvas, kaip pergabenti daugiau krovinių mažesnėmis sąnaudomis, kiti džiaugiasi jau pasiteisinusiomis išmaniosiomis inovacijomis. Efektyviai komunikacijai su vairuotojais bei išteklių kontrolei naudojamos pažangiausios technologijos. Viena jų – tai susirašinėjimo su vairuotojais paslauga „eTransportas-biuras“.

 

Paslauga leidžia vadybininkui siųsti žinutes, dokumentus, kelionės tikslą vairuotojui į planšetę, o šis gali atsakyti bei siųsti fotografuotus dokumentus. Visi pranešimai saugomi archyve, tad žinoma, kas ir kada siuntė užduotis vairuotojui bei ką jis atsakė. Be to, gavus kelionės tikslą į planšetinį kompiuterį, sistema automatiškai naviguoja jo link. Minėtoms funkcijoms įgyvendinti, į planšetinį kompiuterį įrašomos navigacinė bei dokumentų fotografavimo programėlės.


Klientai džiaugiasi parankiu funkcionalumu


„Susirašinėjimo paslauga „eTransportas-biuras“ yra būtent tai, ko reikia transporto įmonėms, dirbančioms su daliniais kroviniais, kur vyksta nuolatiniai krovinių pakrovimai ir iškrovimai skirtingais adresais“, – teigė UAB „Šturvalas“ atstovas Jonas Varasimavičius.

 

Andrius Grudžinskas iš UAB „Barela“ įvardino išbandytos paslaugos privalumus: „Mūsų įmonei ypatingai svarbu užtikrinti efektyvią komunikaciją tarp vadybininkų ir vairuotojų. Džiaugiamės galėdami siųsti žinutes vairuotojams ir gauti iš jų fotografuotus dokumentus operatyviai, tad neturime jokių nusiskundimų. Be to, mūsų įmonei labai aktuali suplanuoto maršruto siuntimo vairuotojui funkcija, padedanti  dirbti našiau“.

 

Taip pat  klientai pastebi, kad vairuotojai prie sistemos pripranta per trumpą laiką: maždaug 1-2 dienas. Tuo tarpu vadybininkams labai patogu vienu metu išsiųsti informaciją tik pasirinktiems arba visiems vairuotojams.

 

„Reikliems klientams iškart po pakrovimo galime išsiųsti CMR kopiją su temperatūrų įrašais. Dažnai Suomijoje turime pakrovimus vietose, kuriose dar neteko būti. Tuomet vadybininkas lengvai perduoda koordinates tiesiai į planšetę. Po iškrovimų, vairuotojų siunčiamos dokumentų kopijos prisideda prie greitesnio sąskaitų išrašymo“,– pažymėjo „HAVI Logistics“ atstovas Andrius Kubilius.


Taupomi ištekliai


Susirašinėjimas vyksta GSM, GPRS ryšiu, kas leidžia bendrauti su vairuotoju pigiau nei SMS žinutėmis. Pranešimų kiekis bei simbolių skaičius taip pat neriboti. Sklandi komunikacija realiu laiku leidžia greičiau valdyti procesus, operatyviai reaguoti ir spręsti problemas.


Transporto stebėjimo ir kontrolės paslaugos (įskaitant susirašinėjimą) naudą verslui „eTransportas“ klientai patvirtino ir tyrimo metu. Apklausos duomenimis, jos naudotojai sutaupo komunikacijos, administravimo ir kitose srityse. Be to, klientai turi daugiau informacijos priimdami verslo sprendimus, džiaugiasi padidėjusiu našumu ir sutaupytais ištekliais.


Apie tai rašė ir gazas.lt