Registruotiems vartotojams
 
Pasirinkite paslaugą
eTelemetrija
eTransportas
eSauga
ePagalba
Naujienos
2009-06-03
 
PVM sąskaitų-faktūrų siuntimas elektroniniu būdu
 
Siekdami taupyti gamtos išteklius bei užtikrinti savalaikį ir sklandų PVM sąskaitų-faktūrų pristatymą, „Apsaugos centras“ nuo š.m. liepos mėn. kviečia bendru sutarimu visiškai atsisakyti popierinių sąskaitų ir pakeisti jas elektroninėmis. Elektroninės PVM sąskaitos faktūros Jus pasieks daug greičiau nei siunčiamos paštu. Dokumentus galėsite atsispausdinti ir taip pat saugoti elektronine forma.

Sąskaitas Jūs galite gauti NEMOKAMAI naudojantis:

  • elektroniniu paštu (bendru įmonės, buhalterijos, už mokėjimus atsakingo asmens). Renkantis šį būdą, prašome paštu atsiųsti užpildytus ir pasirašytus du sutarties dėl elektroninių sąskaitų egzempliorius. Sutartį galite atsisiųsti čia. Vienas egzempliorius jį pasirašius bus grąžintas Jums.

arba

  • elektronine sistema e-faktūra (plačiau apie elektroninių sąskaitų pateikimo sistemą e-faktūra skaitykite www.e-faktura.lt). PVM sąskaitų-faktūrų gavimo registracijos formą rasite internetiniame puslapyje www.e-faktura.lt, skiltyje „Registracija“. Šios sistemos pagalba galite gauti sąskaitas iš savo tiekėjų, o taip pat teikti savo klientams.

Iki 2009.06.30 negavus informacijos apie sąskaitų siuntimo būdo pakeitimą, popierinės PVM sąskaitos-faktūros siuntimas paštu kainuos 4 Lt (PVM įskaičiuotas) ir bus įtrauktas į Jūsų sąskaitą.